Світлові фігури для новорічного оформлення вулиць та територій

Прикрашання кондитерської Stella Sweets, оформлення фасаду та территорії, світлодіодна фігура мішка Тедді, фотозона, світлодіодні декораціі та фігури

До Різдва та Нового року всі міста активно прикрашаються гірляндами, світловими фігурами та іншими світлодіодними декораціями. Ця традиція прийшла до нас з країн Європи та Америки та активно розвивається та використовується в Україні. Святковий настрій та яскраві позитивні емоції, які дарують світлодіодні прикраси, були заслужено оцінені у нашій країні.

Щороку індустрія виробництва світлодіодних декорацій та світлових об’ємних фігур для святкового оформлення об’єктів та територій стає все активнішою та активнішою. На вулицях міст ми все частіше бачимо світлодіодні декорації різних форм і стилів. Деякі з них використовуються для святкового оформлення фасадів будівель та територій. Деякі для прикрашання вулиць, такі як світлові консолі та розтяжки через дорогу. У торгових центрах та на міських площах все частіше зустрічаються великі об’ємні світлодіодні фігури та декорації, фотозони.

Світлодіодні вироби для оформлення придомової території також стали активно використовуватися власниками приватних будинків та котеджів. З кожним роком все більше приватних осіб замовляють світлове оформлення територій навколо власних будинків та котеджів.

До Різдвяних та новорічних свят особливо ретельно готуються різноманітні розважальні та торгові центри, ресторани, магазини, житлові комплекси та готелі. Яскраво та красиво оформлена територія цих закладів дозволяє привернути увагу та залучити нових клієнтів, у святкові дні це сприяє збільшенню прибутку від продажу товарів та послуг.

З чого складається світлова новорічна фігура або світлодіодна декорація

Виробництво світлодіодної каркасної ілюмінації – складний і тривалий процес. На кожен виріб йде десятки годин робочого часу. Усі світлодіодні декорації виготовляються з металевого каркасу. Каркас може бути виготовлений з алюмінію або сталі з подальшим цинкуванням або фарбуванням, що забезпечує надійність в експлуатації і захист від корозії.

До каркасу прикріплюються світлодіодні гірлянди. Найчастіше використовуються світлові ланцюжки і дюралайт. Також можуть бути задіяні і інші типи гірлянд, такі як: гірлянда світлодіодна бахрома, краплі або танучі сосульки, стробоскопи та лампи.

Багато декорацій, які ми виготовляємо, виготовляються з додаванням вогнестійкої металізованої мішури. Вуличні світлодіодні фігури цього типу мають важливу перевагу – вони привабливі як вдень, так і вночі. Яскрава мішура привертає увагу, і бажаючих сфотографуватися з такою декорацією зазвичай не відбувається лише вночі, а й удень.

Об’ємні світлодіодні фігури з мішурою

Об’ємні світлодіодні фігури користуються великим попитом для прикрашання торгових центрів, площ та інших розважальних закладів. Де б не була встановлена така світлова декорація, зазвичай збираються натовпи дітей і дорослих, щоб сфотографуватися. Усі параметри, розміри та технічні особливості фігури узгоджуються з замовником. Об’ємні світлодіодні фігури найчастіше виготовляються у вигляді мультяшних персонажів або іграшок, великих ялинкових куль, будиночків або арок.

Об’ємні світлові фігури тварин і птахів у анатомічній формі

Наша компанія пропонує широкий асортимент готових світлових фігур тварин та фігур, виготовлених на замовлення за вашими розмірами та побажаннями. Світлові фігури звірів і птахів можна використовувати цілий рік, і на новорічні свята, і кожен день. Наші фігури виготовлені з алюмінієвого каркасу, пофарбованого атмосферостійкою порошковою фарбою або металу з гальванічним цинковим покриттям, а також гірлянди з захистом IP 67 (не бояться вологості, опадів і морозу). У такому виконанні фігури будуть виглядати, як нові протягом багатьох років.

Фігури світлодіодних тварин користуються великим попитом при оформленні заміських комплексів, а також різних громадських місць на новорічні свята. Вони чудово виглядають в парках, скверах, біля водойм. Такі фігури, як олені або лосі, часто стають прикрасою торгового центру.

Світлодіодні зовнішні фігури (мотиви)

Світлодіодні зовнішні фігури (мотиви) каркасного типу також використовуються для прикрашання будівель. Їх встановлюють на фасадах торгових центрів, ресторанів та інших об’єктів. На замовлення можна виготовити будь-які фігури та конструкції. Найчастіше в оформленні міських та комерційних об’єктів зустрічаються сніжинки, комети, зірки, подарунки – це найпопулярніші мотиви для Різдвяних свят. Також це можуть бути різноманітні абстракції, вишиванка, квіти, фігури у вигляді гілок ялинки з новорічними прикрасами, візок літаючих північних оленів Санти, декорації у корпоративному стилі фасаду та інше. На фасаді можна втілити будь-яку творчу ідею і за допомогою каркасної ілюмінації перетворити її на реальність.

Підвісні вуличні перетяжки (розтяжки) та консолі

Підвісні вуличні перетяжки (розтяжки) через дороги та консолі на стовпах освітлення відіграють невід’ємну роль. Вони надають місту яскравий вигляд, сприяючи створенню святкової атмосфери. Ці декорації використовуються на вулицях міста, у парках та на площах. Особливо популярними є універсальні вироби, які можна використовувати протягом усього року та мають різноманітні застосування. Звичайно, такі конструкції частіше використовуються для новорічного оформлення.

Світлодіодні фонтани

Світлодіодні фонтани – це каркасні конструкції, які можуть бути встановлені у чашу існуючого фонтана або на підготовлену площу в місцях громадського відпочинку. Світлодіодні вуличні фонтани – чудове рішення для створення святкової атмосфери як у міській інфраструктурі, так і на території ресторанів, котеджних містечок, житлових комплексів, баз відпочинку та приватних будинків. Така декорація ніколи не залишиться непоміченою та буде привертати увагу завдяки яскравій конструкції.

Світлодіодні дерева

Ми часто бачимо зимою, коли дерева та кущі прикрашені. Незалежно від того, чи будуть світлодіодні гірлянди прикрашати лише одне дерево чи цілу алею – це створює захоплюючий вигляд та святковий настрій для всіх навколо. Якщо на території немає дерев або кущів, то можна використовувати світлодіодні конструкції, які імітують дерева. Об’ємні світлодіодні дерева – ідеальне рішення для прикрашення парків, торгових центрів та інших громадських місць. Світлові декорації перетворюють навколишній простір і надають йому особливого шарму. Світлові декорації у вигляді дерев можна використовувати не лише на Різдвяні свята, а й як щоденне підсвічування.

Світлодіодні новорічні арки

Світлодіодні декорації у вигляді арок виготовлені з алюмінієвого каркаса, на якому встановлена світлова ілюмінація з різних видів гірлянд. Світлодіодні арки чудово підійдуть для прикрашення розважальних та торгових центрів, паркових та пішохідних зон, ресторанів та готелів.

У Різдвяні та новорічні свята світлодіодні арки часто розміщують на міських алеях, у парках та на площах. Проходити через таку арку завжди приємно, адже це створює відчуття залучення до чарівних новорічних подій, наче потрапляєш у атмосферу казки та див. Світлодіодні арки також часто використовують як фотозони. На фоні світлових конструкцій виходять яскраві, незабутні фотографії.

Світлодіодні фотозони

Ми виготовляємо на замовлення світлодіодні фотозони з гірлянд та металевого каркасу для вулиць та інтер’єрів. Людям подобаються сучасні, яскраві та неординарні об’єкти, вони фотографуються з ними та викладають знімки у соціальні мережі. На фотографіях часто присутня назва компанії, хештег або логотип, назва або символіка міста. Таким чином, фотозони стають ефективним інструментом у руках маркетологів, допомагаючи просувати товари або бренди, організовувати запам’ятовуючі заходи або виставки. Ми створюємо фотозони різних форм і розмірів, пропонуючи як готові варіанти, так і індивідуальні проекти на замовлення. Наші фотозони відрізняються довгим терміном служби та привабливим зовнішнім виглядом.

Підписуйтесь на наш Instagram. На нашій сторінці ви знайдете: фотографії наших кращих об’єктів і проектів, а також багато ідей для створення красивої святкової ілюмінації.

Якщо ви хочете купити світлові фігури для новорічного оформлення вулиць та територій звертайтеся до нас і життя наповниться яскравим світлом від компанії Гранд Боливар.