Новорічне і святкове оформлення ресторанів

Новорічне і святкове оформлення ресторанів

Новорічне і святкове оформлення ресторанів і ресторанних комплексів – це запорука успіху і відвідуваності закладу!
Правильно виконане новорічне і святкове оформлення ресторанів і ресторанних комплексів допоможе вам привернути увагу великої кількості гостей.

Святкова ілюмінація здатна перетворити самий стриманий фасад на казковий і яскравий, створить новий вигляд для будь-якого закладу.

Новорічне і святкове оформлення ресторанів і ресторанних комплексів світлодіодними гірляндами і світловими панно, установка фотозон, оформлення дерев на території зроблять ресторан більш привабливим і для нових гостей, і для постійних відвідувачів.

Новорічні та Різдвяні свята – чудова нагода перетворити буденний вигляд фасаду ресторану і території, зробити його по-справжньому святковим, привабливим, який запрошує увійти і зручно розташуватися.

Види новорічного оформлення ресторанів

Для ефектного, яскравого і вражаючого оформлення використовуються найрізноманітніші матеріали:
– світлодіодні гірлянди в асортименті (світлодіодні ланцюжки, фігурні завіси, ретро-лампочки белт лайт, дюралайт і ін.)
– тематичні світлодіодні новорічні та різдвяні конструкції – сніжинки, зірки, різдвяні дзвіночки та ін .;
– світлові фігури, такі як Різдвяний Янгол, Дід Мороз з мішком подарунків, сніговик, великі ялинкові кулі та інші фотозони;

Послуги з новорічного оформлення ресторанів і кафе

Ми пропонуємо послуги з новорічного і святкового оформлення ресторанів і ресторанних комплексів. В наших силах створити ексклюзивний дизайн святкового оформлення та здійснити професійний монтаж для вашого комплексу. Правильно підібраний світловий дизайн створить образ і внесе родзинку вашому закладу, зробить яскравим єдиним цілим.

Новорічне оформлення ресторану включає в себе багато тонкощів. Почати прикрашання ресторану варто з вхідної групи і вікон. Якщо навколо ресторану є дерева, варто оформити їх гірляндами, а також розставити світлові новорічні фігури і композиції. На теперішній час дуже популярні стали світлодіодні фігури, із них споруджують фотозони, на фоні яких фотографується велика кількість гостей.

Новорічне оформлення ресторану ми зробимо незабутнім, неповторним, виконавши всі роботи красиво, якісно, професійно. Компанія Гранд Болівар пропонує велику кількість різноманітних оформлювальних матеріалів європейської якості. Ви зможете вибрати те, що відповідає вашим запитам, смаку, гаманцю.

Ми пропонуємо професійний підхід до новорічного оформлення ресторану. Всі наші проекти по декоративному оформленню індивідуальні та святкові! Ми можемо реалізувати найсміливіші ідеї! Світлодіодні декорації, фотозони, мерехтливі гірлянди – все це перетворить ваш ресторан в острівець іскрометного новорічного настрою, який буде виділятись на загальному фоні інших закладів!

За допомогою святкової ілюмінації Ви можете заявити про себе, зробити себе неповторними і індивідуальними!

У нашому портфоліо ви зможете знайти приклади новорічного оформлення ресторанів і ресторанних комплексів. Для зв’язку з нами ви можете використовувати будь-який зручний для вас спосіб із зазначених в розділі Контакти.

Красиве, ефектне, креативне новорічне оформлення ресторанів обов’язково приверне нових відвідувачів, створить неперевершену атмосферу свята і затишку. А щоб швидко і креативно вирішити всі пов’язані з оформленням технічні проблеми на висоті, необхідні справжні профі своєї справи.