Продукція, яку ми обираємо

Професійний сегмент

Світлодіодні вуличні гірлянди для професійного використання мають відповідати високим якісним вимогам та поєднувати такі характеристики як естетичний зовнішній вигляд, зручність, надійність та безпечність.

Широкий асортимент продукції ADAMLIGHTS у поєднанні з системою швидких з’єднань QUICK CONNECTORS роблять продукцію зручною у плануванні та монтажу систем святкової ілюмінації. Ретельний підбір світлодіодів за кольором, висока якість ізоляційних матеріалів та якісна збірка найкращим чином впливають на зовнішній вигляд, надійність та безпчність продукції.

Перевірена якість

ADAMLIGHTS – це європейська торгова марка, яка за сукупністю показників займає лідируючі позиції на ринку святкової ілюмінації.
Обираючи європейську продукцію, перш за все, ми обираємо високі стандарти якості.

Надійність продукції перевірено багаторічним випробовуванням у суворих кліматичних умовах європейських північних країн. Світлодіодні гірлянди, декорації та аксесуари ADAMLIGHTS користуються великою популярністю у таких країнах як Норвегія, Ісландія, Фінляндія, Швеція, Велика Британія, а також Португалія, Італія, Польща, Литва, Латвія і, звичайно, Естонія, де знаходиться головний офіс компанії.